Movies
Ratings
273
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0