Titles you rated
OrphanRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
88 MinutesRated ★ 3.5