Series
Ratings
22
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0