Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0