Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0