Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Feel GoodRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5