Movies
Ratings
1002
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0- Island of Young-aRated ★ 4.0
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 4.0
- Have I Told You LatelyRated ★ 4.0
- DiveRated ★ 3.0
- Tea DiaryRated ★ 2.0
- D-Day, FridayRated ★ 3.0
- Bok-soon’s One-day ClassRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Threaten Korea Queer Culture Festival - Love Your Neighbor as YourselfRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0- Gwangcheon-dong, Mr.KimRated ★ 5.0
Pull UpRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Female TazzaRated ★ 0.5