Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0