Series
Ratings
21
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.0
- WhitechapelRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 4.0