Movies
Ratings
298
The AmateurRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.5
RangoRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0