Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0