Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0