Series
Ratings
67
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5