Series
Ratings
223
A-TEENRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5