Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0