Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0