Movies
Ratings
71
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0