Titles you rated
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Killer's Shopping ListRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0