Series
Ratings
43
Smile AgainRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5