Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 2.5
Girlfriend, GirlfriendRated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 0.5