Titles you rated
- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 4.0
- プライドRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 2.5
MediumRated ★ 3.0
MediumRated ★ 3.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.0
MediumRated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.0
MediumRated ★ 3.0
MediumRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Read My LipsRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5