Series
Ratings
21
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0