Titles you rated
BelieverRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5