Movies
Ratings
29
My Father's RoomRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- BladesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
My Life as a ZucchiniRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5