Series
Ratings
34- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
Joker GameRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0