Series
Ratings
179
HeroesRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 4.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
LobbyistRated ★ 4.0