Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0