Series
Ratings
107
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 5.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
- Inspector Park Moon SooRated ★ 5.0
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- GhostRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 4.5
- Country PrincessRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5