Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
The FairyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Son of RambowRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0