Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
I Am DragonRated ★ 2.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0