Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5