Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Worlds ApartRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0