Movies
Ratings
131
HauntersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0