Movies
Ratings
55
La La LandRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0