Movies
Ratings
108
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0