Series
Ratings
25
One Punch ManRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0