Series
Ratings
166
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5- The Secret Life of DogsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.0
The Night ShiftRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5