Movies
Ratings
454
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5