Movies
Ratings
392
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Five Star StoriesRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
NudeRated ★ 2.0
KisaragiRated ★ 3.0