Movies
Ratings
412
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
The JudgeRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0