Series
Ratings
19
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Mr. GoodbyeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0