Titles you rated
San AndreasRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5