Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0