Movies
Ratings
427
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Fever PitchRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0