Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0