Movies
Ratings
471
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0