Movies
Ratings
191
Inside meRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Cape No. 7Rated ★ 3.0
YasukuniRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 2.5
The Soong SistersRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5