Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5