Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0