Titles you rated
FuryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 2.5
Pain & GainRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
JarheadRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 0.5
AssassinsRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.5